O nas

Kim jesteśmy?

Producent maszyn dla piekarni i cukierni

Firma MECH- MASZ Szczeciński sp. j. założona w 1986r to lider branży wśród polskich producentów maszyn do piekarni i cukierni.


0
Pracowników
0
Hali produkcyjnej
0
Lat doświadczenia
Lata doświadczenia

Nasza Historia

Firma MECH- MASZ Szczeciński sp. j. założona w 1986r to lider branży wśród polskich producentów maszyn do piekarni i cukierni. Od 33 lat głównymi cechami wyróżniającymi markę MECH-MASZ są dopasowanie do wymagań klientów oraz doskonała, jakość wyrobów

Wszystkie nasze działy (dział konstrukcyjny, hala produkcyjna, dział sprzedaży, logistyka, serwis) są zlokalizowane w jednym miejscu, co daje najlepsze możliwe rezultaty przepływu informacji bezpośrednio od klienta do odpowiedniego działu i pozwala na szybką reakcję. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować doskonałe wsparcie i obsługę klienta w całym obszarze naszej działalności. Dostarczamy nasze maszyny bezpośrednio z naszych magazynów do klientów i dystrybutorów w Polsce, Europie i na innych kontynentach na całym świecie. Firma bierze udział we wszystkich najważniejszych targach w Polsce i Europie, takich jak POLAGRA, IBA, EUROPAIN itp. Organizujemy coroczne spotkania dla piekarzy i cukierników połączone z wypiekami i prezentacją siedziby. Obecnie firma produkuje ponad 50 modeli urządzeń, pełna oferta to ok. 800 pozycji. Sprzedaż wyrobów kierowana jest dla klientów na rynku rodzimym a eksport odbywa się do ponad 30 krajów świata.

  • Dział konstrukcyjny i projektowy
  • Produkcja maszyn
  • Dział sprzedaży
  • Logistyka
  • Dział serwisowy
Czas na rozwój

Poważnie myślimy o przyszłości

Inwestujemy w ludzi oraz nowe technologie

MECH-MASZ stale inwestuje w wiedzę swoich pracowników oraz nowy park maszynowy. Od 16 sierpnia 2016 r. rozpoczęliśmy pracę w nowym zakładzie o łącznej powierzchni 6000 m². Ta wielka przestrzeń produkcyjna pozwala nam zaoferować szybką obsługę klienta i daje możliwość tworzenia nowych, specyficznych, dostosowanych do jego potrzeb projektów dla najbardziej wymagających klientów. Nasz własny nowoczesny dział projektowy dokłada wszelkich starań, aby rozwijać oferowane rozwiązania / maszyny, aby pomóc piekarzom w ich codziennej, ciężkiej pracy.

Dynamicznie zmieniająca się oferta maszyn to nasza odpowiedź na zmiany wymagań w procesach technologicznych w branży piekarniczej. Ciągle udoskonalamy nasze maszyny dzięki czemu stają się coraz wydajniejsze i co bardzo ważne niesamowicie oszczędne jeśli chodzi o pobór energii.


Certyfikat GLOBAL QUALITY

Maszyny piekarskie wysokiej jakości

MECH-MASZ Szczeciński została poddana auditowi przez jednostkę certyfikującą GLOBAL QUALITY i spełnia wymagania ustanowione przez

System zarządzania Jakością zgodny z wymogami PN-EN ISO 9001:2015

W następującym zakresie:

Projektowanie, produkcja, sprzedaż i serwis urządzeń oraz handel wyposażeniem dla branży piekarniczej i cukierniczej.

Numer rejestracyjny certyfikatu: QMS0457

Global quality
HISTORIE Z PRAWDZIWEGO ŚWIATA

Nasze instalacje

Sprawdź, jak nasze wysokiej jakości maszyny piekarskie i cukiernicze zostały zainstalowane przy produkcji klientów.

Dzielimy się Twoim sukcesem, widzimy jak duży wpływ na procesy produkcyjne mają nasze produkty i jak dobrze pomagamy Ci rozwijać Twój biznes.

Polityka firmy oraz polityka bezpieczeństwa

Polityka Firmy

Polityka Bezpieczeństwa RODO