Komory garownicze

Project Description

Nowoczesne komory garownicze wykonane pod wymiar klienta.

Wykonujemy również komory przelotowe.

Komora garownicza pozwala na bardzo precyzyjne kontrolowanie przebiegu garowania surowego ciasta. Modułowy system klimatyzacji ze zintegrowanym przepływem powietrza ze stali nierdzewnej zapobiega nawiewaniu powietrza bezpośrednio na surowe ciasto. Bardzo wolny przepływ powietrza zapewnia stałe środowisko, które nawilża i temperuje całe ciasto wyjątkowo równomiernie – niezależnie od tego, w której części komory się znajduje.

Za pomocą elementów sterujących umieszczonych z przodu urządzenia można łatwo regulować temperaturę, wilgotność, czas garowania i oświetlenie, aby dostosować je do własnych potrzeb. Można również regulować siłę i prędkość przepływu powietrza. Komora garownicza zapewnia bardzo równomierne garowanie wszystkich ciast. W ten sposób wykonuje ona ważne prace przygotowawcze przy produkcji pieczywa premium.

Garownie dostosowane według potrzeb.

Nasza komora garownicza jest projektowana dokładnie według Państwa wymagań. Załadunek i rozładunek może odbywać się z dwóch stron. Wersja ta jest szczególnie przydatna ponieważ pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni.

has been added to your cart.
Checkout